Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Zarządzają Funduszem Promocji Mleka

Tomasz Gietek z Łomży, i Krzysztof Banach z Piątnicy zostali członkami powołanej przez ministra rolnictwa i rozwoju wsi komisji zarządzającej Funduszem Promocji Mleka. Komisja składa się z 9 osób. Czterech z nich to przedstawiciele producentów, czterech przetwórców oraz jeden przedstawiciel izb rolniczych.

Mający swe gospodarstwo mleczne w Piątnicy Krzysztof Józef Banach w Komisji FPM zasiada z ramienia producentów, a Tomasz Gietek, prezes Podlaskiej Izby Rolniczej, jest przedstawicielem izby.

Głównym celem utworzenia funduszy – poza FPM także m.in. Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego, Promocji Owoców i Warzyw, czy Promocji Ryb - jest wspieranie marketingu, wzrostu spożycia i promocji produktów rolno – spożywczych.

Pieniądze którymi zarządza komisja pochodzą ze składek dostawców, pobieranych przy okazji sprzedaży produktu. Zgodnie z ustawą w przypadku mleka wysokość wpłat wynosi 0,1 grosza od każdego skupionego kilograma mleka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę