Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Poszukiwana: „najładniejsza witryna sklepowa 2004”

Prezydenta Miasta Łomża wespół z Komisją Bezpieczeństwa i Porządku Rady Miejskiej zorganizowali konkurs na najładniejszą witrynę sklepową. Konkurs adresowany jest do właścicieli sklepów, a jego zwycięzca w nagrodę dostanie talon na zakupy „w dowolnym sklepie warty 500 złotych”.

Zgodnie z regulaminem do konkursu mogą być zgłoszone placówki handlowe - sklepy położone w granicach administracyjnych Łomży. Zgłoszeń dokonują ich właściciele, a witryny oceniać będzie specjalna komisja konkursowa powołana przez Komisję Bezpieczeństwa i Porządku. Ocena ma być dwuetapowa. Komisja ma przeglądnąć i ocenić zgłoszone witryny sklepów wg dwóch kryteriów: najbliższe otoczenie witryny sklepowej i wystrój zewnętrzny i wewnętrzny witryny sklepowej.
Na nagrody przeznaczono łącznie 2 400 zł.
I nagroda - zakup towarów w dowolnym sklepie - na kwotę 500 zł,
II nagroda - zakup towarów w dowolnym sklepie - na kwotę 300 zł (x3),
III nagroda - zakup towarów w dowolnym sklepie - na kwotę 200 zł (x5),
Ratusz ma po prostu zwrócić pieniądze wydane przez osobę nagrodzoną na podstawie imiennych rachunków, do wysokości otrzymanej nagrody.

Dodajmy, że zgłoszenia do konkursu należy składać w sekretariacie Prezydenta Miasta Łomży przy ul. Stary Rynek 14 do dnia końca października 2004 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca stycznia 2005 r.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę