Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Spłonął dom nad Biebrzą

Niemal doszczętnie spłoną późnym wieczorem drewniany dom stojącego przy drodze pomiędzy wsiami Rutkowskie i Burzyn nad Biebrzą w gminie Wizna. Jak informują strażacy w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Dom był opuszczony.

Pożar zgłoszono strażakom kilka minut przed godzina 18. Na miejsce skierowano trzy jednostki straży pożarnej z Łomży i Wizny. Niemniej stary, opuszczony budynek spłonął niemal doszczętnie. Wstępnie, jako przyczynę pożaru wskazuje się zaprószenie ognia, ale strażacy którzy przeszukiwali zgliszcza, nie znaleźli śladów wskazujących, że w budynku w czasie pożaru mogli być ludzie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę