środa, 20 marca 2019 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Tyszkiewicz ma pretensje do Kołakowskiego

„Mam pretensję do posła Lecha Kołakowskiego z Łomży o to, że podjął publicznie temat likwidacji ośrodka dla azylantów” - mówił poseł Robert Tyszkiewicz z Białegostoku na antenie Polskiego Radia Białystok. - Publiczna kampania, w takiej sprawie tworzy zawsze atmosferę niechęci do cudzoziemców - powiedział Tyszkiewicz, szef wojewódzkich struktur Platformy Obywatelskiej. Zapowiedział też działania w celu uruchomienia kampanii na rzecz przeciwdziałania ksenofobii i integracji uchodźców.

Robert Tyszkiewicz poseł, szef wojewódzkich struktur Platformy Obywatelskiej
Robert Tyszkiewicz poseł, szef wojewódzkich struktur Platformy Obywatelskiej

Zdaniem posła Tyszkiewicza poseł Kołakowski „mógł przecież zwrócić się jako parlamentarzysta do odpowiednich władz o udzielenie wyjaśnień jak działają te ośrodki, kto je finansuje i gdyby z tych informacji wynikało, że jest to istotne obciążenie lokalnych samorządów to powinien wnioskować o większe pieniądze”.

Kampania na rzecz przeciwdziałania ksenofobii i integracji uchodźców, o której mówił poseł Platformy Obywatelskiej, miałaby obejmować - według relacji Radia Białystok - np. specjalne lekcje w szkołach oraz szkolenia dla ochrony dyskotek i straży miejskiej.

190118031117.gif
cz
pt, 02 października 2009 17:52
Data ostatniej edycji: pt, 02 października 2009 18:14:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę