Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Tyszkiewicz ma pretensje do Kołakowskiego

Główne zdjęcie
Robert Tyszkiewicz poseł, szef wojewódzkich struktur Platformy Obywatelskiej

„Mam pretensję do posła Lecha Kołakowskiego z Łomży o to, że podjął publicznie temat likwidacji ośrodka dla azylantów” - mówił poseł Robert Tyszkiewicz z Białegostoku na antenie Polskiego Radia Białystok. - Publiczna kampania, w takiej sprawie tworzy zawsze atmosferę niechęci do cudzoziemców - powiedział Tyszkiewicz, szef wojewódzkich struktur Platformy Obywatelskiej. Zapowiedział też działania w celu uruchomienia kampanii na rzecz przeciwdziałania ksenofobii i integracji uchodźców.

Zdaniem posła Tyszkiewicza poseł Kołakowski „mógł przecież zwrócić się jako parlamentarzysta do odpowiednich władz o udzielenie wyjaśnień jak działają te ośrodki, kto je finansuje i gdyby z tych informacji wynikało, że jest to istotne obciążenie lokalnych samorządów to powinien wnioskować o większe pieniądze”.

Kampania na rzecz przeciwdziałania ksenofobii i integracji uchodźców, o której mówił poseł Platformy Obywatelskiej, miałaby obejmować - według relacji Radia Białystok - np. specjalne lekcje w szkołach oraz szkolenia dla ochrony dyskotek i straży miejskiej.

cz
pt, 02 października 2009 17:52
Data ostatniej edycji: pt, 02 października 2009 18:14:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę