Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Motocyklowe wypadki

Główne zdjęcie
Wypadek z udziałem motocyklisty z 7.09.2009

Sezon motocyklowy dobiega końca. Niestety dla samych motocyklistów nie należał do najbezpieczniejszych. Jak podaje policja tylko na terenie województwa podlaskiego w tym roku doszło do 67 wypadków drogowych w których uczestniczyli motocykliści. Niestety 9 z nich w wypadkach tych zginęło, a 84 osoby zostały ranne.

Z informacji przekazywanych przez KWP w Białymstoku wynika, że co najmniej połowa z tych wypadków była spowodowana przez motocyklistów. Najczęstszą przyczyną była nadmierna prędkości i nieprawidłowe wyprzedzanie.       

W Łomży i najbliższej okolicy w tym roku doszło do 30 wypadków i kolizji drogowych z udziałem motocyklistów i motorowerzystów. Jak podaje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, sprawcami 9 z tych zdarzeń byli motocykliści, a 11 motorowerzyści. W kolejnych 10 przypadkach zmotoryzowani kierowcy jednośladów byli pokrzywdzonymi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę