Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek pod Zambrowem

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Jedna osoba zginęła, a druga jest w stanie ciężkim po uderzeniu TIR-a w przydrożne drzewo. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło rano - około godz. 8.00 - na krajowej „ósemce” w rejonie Wyszomierza w powiecie zambrowskim. Jak relacjonują policjanci jadący od strony Ostrowi Mazowieckiej daf z naczepą w pewnym momencie, z niewyjaśnionych jak na razie przyczyn, zjechał na prawe pobocze drogi i tam uderzył w drzewo.

Dwóch podróżujących autem mężczyzn zostało zakleszczonych w zgniecionej kabinie ciężarówki. Aby ich wydobyć trzeba było rozcinać karoserię. Okazało się, że jeden z nich zginął na miejscu, drugi w ciężkim stanie trafił do szpitala


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę