Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Napadł po pijaku...

Policjanci z Kolna ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w czwartkowe popołudnie grożąc użyciem broni chciał wymusić 500 zł od pracownicy jednego z biur na terenie miasta. 48–letni mieszkaniec gminy Turośl w chwili zatrzymania był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 14.30 w Kolnie. Jak relacjonuje oficer prasowy KPP w Kolnie nieznany mężczyzna wszedł do jednego z biur na terenie miasta i grożąc użyciem broni zażądał od pracownicy wydania 500 zł. Kobieta widząc zaczęła wzywać pomocy, a wtedy spłoszony sprawca uciekł. Wezwani na miejsce policjanci szybko zatrzymali podejrzanego  mężczyznę. 48–latek z gminy Turośl był pijany. Dziś, po wytrzeźwieniu, został przesłuchany. Przyznał się do popełnionego czynu i chce dobrowolnie poddać się karze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę