Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@
źródło: www.podlasska.policja.gov.pl

Samochód na tytoń...

Główne zdjęcie
Blisko 6,5 tysiąca paczek papierosów znaleźli policjanci w osobowym mercedesie (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Osobowego mercedesa wypakowanego niemalże pod sam dach papierosami zatrzymali policjanci w Grajewie. Papierosy bez polskich znaków akcyzy przewoził 39-letni mieszkaniec Warszawy. Wartość kontrabandy oszacowano na ponad 71 tys zł.

To była rutynowa kontrola drogowa, ale to co w samochodzie znaleźli policjanci było zaskoczeniem. W mercedesie było pełno papierosów. Po przeliczeniu okazało się, że 39-letni mieszkaniec Warszawy przewoził blisko 6,5 tysiąca paczek papierosów West. Na żadnej z nich nie było polskich znaków skarbowych akcyzy. Wartość rynkowa zabezpieczonego towaru policjanci szacują na ponad 71 tysięcy złotych. Mężczyźnie, który prowadził mercedesa grozi do 3 lat pozbawienia wolności oraz kara grzywny.
Na razie nie wiadomo skąd pochodziły papierosy i kto miał być ich odbiorcą. To ma wyjaśnić śledztwo, które wszczęła policja.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę