Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Pijany z pistoletem za paskiem od spodni

Prawie 2 promile alkoholu miał mężczyzna, u którego policjanci dostrzegli pistolet. Okazało się, że miał on także amunicje, ale nie miał zezwolenia do posiadania broni palnej. Mężczyzna został zatrzymany. Z posiadanie nielegalne broni i amunicji odpowie przed sądem. Grozi mu od 6 miesięcy do nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania mężczyzny doszło dość przypadkowo. Około północy (nocą z piątku na sobotę) w Ciechanowcu na ulicy Pałacowej policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli mercedesa. Funkcjonariusze nie mieli zastrzeżeń do kierowcy. Ich podejrzenia wzbudził natomiast pasażer. Okazało się, że siedzący w samochodzie 54-letni pasażer ma za paskiem spodni włożoną broń palną. Mundurowi natychmiast zabezpieczyli rewolwer i amunicję, którą – jak się okazało - posiadał bez wymaganego zezwolenia. Mieszkaniec województwa mazowieckiego został zatrzymany. Nim złoży wyjaśnienia przed prokuratorem musi wytrzeźwieć. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2 promile alkoholu w organizmie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę