Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Nietrzeźwy początek tygodnia... na rowerze

Przez ostatnie dwa dni policjanci na terenie województwa podlaskiego zatrzymali 25 pijanych kierowców. Większość z nich to rowerzyści. Wszyscy zatrzymani za jazdę po spożyciu alkoholu odpowiedzą przed sądem.

Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku tylko w poniedziałek i wtorek policjanci zatrzymali 13 pijanych rowerzystów. Rekordzistą wśród nich był 56-latek jadący wieczorem jednośladem przez  Augustów. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. W trakcie czynności sprawdzających okazało się także, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia rowerów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę