Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Pili równo

Czterech pijanych kierowców zatrzymali łomżyńscy policjanci. U trzech z nich alkomat wykazał 1,4 promila alkoholu w organizmie. W tej grupie była także 24-letnia studentka kierująca daewoo. Po zatrzymaniu okazało się, że nie dość że była pijana, to nie miała uprawnień do jeżdżenia samochodami.

Tak samo pijani jak studentka (alkomaty wskazały po 1,4 promila) byli także 46 latek i  51-latek kierujący ciągnikami rolniczymi. Czwartym zatrzymanym pijanym kierowcą był 25-latek podróżujący oplem astrą. W tym przypadku wynik badania okazał się niższy tylko o 0,3 promila. Wszyscy zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu odpowiedzą przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę