Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek z udziałem ciągnika rolniczego

W ciągnik rolniczy prawdopodobnie wjechała ciężarówka spychając go do rowu. Kierowca, 49-letni mężczyzna, w ciężkim stanie trafił do szpitala. Mimo starań i wysiłków lekarzy mężczyzna niestety zmarł.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek tuż przed godziną 22. na jednej z dróg w gminie Kulesze Kościelne. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ciągnik rolniczy z podczepionym opryskiwaczem był wyprzedzany prawdopodobnie przez - jak dotąd nieustaloną - ciężarówkę. Pojazd uderzył w lewe ramię opryskiwacza. Ciągnik gwałtownie został zepchnięty do przydrożnego rowu. Jego 49-letni kierowca zmarł po przewiezieniu do szpitala.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem ustalają okoliczności i szczegóły tego tragicznego wypadku. Poszukują też ewentualnych świadków zdarzenia, lub osób które mogłyby pomóc w ustaleniu sprawcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę