Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Konferencja prasowa z udziałem Wicewojewody

Wicewojewoda Podlaski Wojciech Dzierzgowski uczestniczył w konferencji prasowej, która odbyła się w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży w związku z wczorajszym podpisaniem umowy w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie – na zaproszenie prof. Kazimierza Pieńkowskiego.

Rektor podziękował Wicewojewodzie za wsparcie w dniu wczorajszym i dzisiejszym. Podkreślając iż współpraca między nimi jest owocna i wiele przedsięwzięć możemy razem zrealizować. Wicewojewoda zaznaczył iż cieszy się że Łomża staje się miastem akademickim. Będę wspierał wszelkie przedsięwzięcia związane z Innowacyjną Gospodarką, która otworzy duże możliwości na terenie naszego województwa podlaskiego.

na podstawie inf. PUW

Wojciech Dzierzgowski
nie, 19 lipca 2009 18:10
Data ostatniej edycji: nie, 19 lipca 2009 18:12:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę