Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Uroczyste otwarcie drogi w miejscowości Zosin

Wicewojewoda Podlaski Wojciech Dzierzgowski wziął udział w uroczystym otwarciu drogi w miejscowości Zosin, gmina Łomża. Inwestycja o nazwie „ Przebudowa drogi gminnej 105705 B, odcinek długości 1792 m” realizowana została w ramach Programu Wieloletniego pn. „Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011” z dofinansowaniem ze środków budżetu państwa. W otwarciu drogi uczestniczyli także: członek zarządu województwa podlaskiego Jacek Piorunek, wicestarosta Marek Dworakowski, inwestor i gospodarz gminy wójt Jacek Albin Nowakowski oraz wykonawca drogi Robert Skarżyński.

 

Wicewojewoda uroczyście przeciął wstęgę, podziękował za zaproszenie oraz za zaangażowanie wszystkim tym, którzy przyczynili się do zrealizowania tej inwestycji.

Wicewojewoda podkreślił także walory turystyczne i krajoznawcze okolicy przez którą prowadzi droga i stwierdził, że będzie ona służyć lokalnej społeczności oraz ożywi region pod względem turystycznym, gdyż droga jest bardzo atrakcyjna dla osób lubiących aktywny wypoczynek na rowerach.

NPPDL to program przebudowy dróg lokalnych przyjęty i realizowany przez obecny rząd.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę