Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

I Regionalna Wystawa Klaczy Hodowlanych ze Źrebiętami z udziałem ministra rolnictwa i wicewojewody

W Drohiczynie nad Bugiem, odbyła się I Regionalna Wystawa Klaczy Hodowlanych ze źrebiętami w której uczestniczyli Marek Sawicki Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Wicewojewodą Podlaskim Wojciechem Dzierzgowskim, Wojciechem Borzym Burmistrzem Drohiczyna, Janem Zalewskim Starostą Siemiatyckim, Wiesławem Hermaszewskim Prezesem Terenowego Koła Związków Hodowców Koni i Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego.

26.07.09 r.

 

Wicewojewoda pogratulował pomysłu organizatorom I Regionalnej Wystawy, która ma nadzieje wpisze się na stałe do kalendarza imprez i za rok zgromadzi jeszcze więcej uczestników. Podziękował wszystkim hodowcom za ich pracę, jak podkreślił wynikającą z miłości do koni i zamiłowania, gdyż dzisiaj konie nie są wykorzystywane do pracy fizycznej ale głównie do rekreacji a ich hodowla często wynika z hobby ich właściciela. Powiedział, że koń jest przyjacielem człowieka i nie tylko jego towarzyszem ale był i jest obiektem twórczości literackiej oraz artystycznej. Wicewojewoda pogratulował osiągnięć hodowlanych wszystkim wystawcom a za tytuł chempiona wśród klaczy na ręce Pana Andrzeja Ślepowrońskiego z miejscowości Ostrówki i za I miejsce w kategorii - najlepsze źrebię dla Pana Andrzeja Jurka z miejscowości Kruzy wręczył puchary oraz przekazał życzenia sukcesów w hodowli i satysfakcji z jej efektów.

Wyniki I Regionalnej Wystawy Klaczy Hodowlanych ze Źrebiętami

Drohiczyn, 26 lipca 2009r.

Kategoria klacze hodowlane:

I miejsce – Andrzej Ślepowroński, Ostrówki, 16-060 Zabłudów.

II miejsce – Ignacy Sęczyno, Drohiczyn Kol. 6, 17-312 Drohiczyn.

III miejsce – Jerzy Kondratiuk, Ciełuszki 10, 16-060 Zabłudów.

Kategoria źrebięta:

I miejsce – Andrzej Jurek, Kruzy 8, 17-322 Perlejewo.

II miejsce – Zdzisław Osmólski, Łubin Kościelny 51, 17-100 Bielsk Podlaski.

III miejsce –– Andrzej Ślepowroński, Ostrówki, 16-060 Zabłudów.

 

na podstawie PUW

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę