Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Konwencja założycielska Podlaskiego Partnerstwa dla eRozwoju

Minister Gospodarki Dariusz Bogdan wraz z Wicewojewodą Podlaskim Wojciechem Dzierzgowskim wzięli udział w Konwencji założycielskiej Podlaskiego Partnerstwa dla eRozwoju na zaproszenie Prezydenta Miasta Suwałk Józefa Gajewskiego. Jest to regionalna sieć skupiająca aktywne samorządy, instytucje i organizacje gotowe twórczo i nowocześnie współdziałać na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego.

Wicewojewodzie bardzo podobała się dzisiejsza konwencja eRozwój i sam będzie wspierał i zachęcał do wspierania tej inicjatywy. Partnerstwo działać będzie jako dobrowolna grupa podmiotów podejmująca wyzwania transformacji i modernizacji województwa podlaskiego dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych (ICT) dla podnoszenia jakości życia mieszkańców, zwiększania konkurencyjności i innowacyjności gospodarki oraz umacnianiu kulturowej tożsamości regionu.

na podstawie inf. PUW

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę