Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

500-lecie nadania Krynkom praw miejskich

Wicewojewoda Podlaski Wojciech Dzierzgowski wziął udział w Uroczystej XXIII Sesji Rady Miejskiej z okazji 500 – lecia nadania Krynkom praw miejskich. W uroczystościach wzięli udział: duchowni, parlamentarzyści, przedstawiciele władz rządowych i samorządowych oraz mieszkańcy.

 

Wicewojewoda podziękował za zaproszenie na tak zacny jubileusz, który ma miejsce w pięknym mieście kresowym. To tu splata się współczesność i wielowiekowa tradycja. Wielokulturowość oraz bogata historia tego miasta oraz jego zabytki nadają wyjątkowości tej miejscowości. Droga do Krynek wśród najpiękniejszych widoków przyrody robi duże wrażenie. Muszę przyznać, iż z przyjemnością wrócę tu w przyszłości. Wszystkim mieszkańcom oraz władzom miasta przekazał na ręce Pani Burmistrz Krynek Jolancie Gudalewskiej grawerton i Herb miasta z wizerunkiem lwa, który symbolizuje siłę, odwagę a kiedy zachodzi taka potrzeba też waleczność. Przed Krynkami nowe wyzwania, którym aby mogły sprostać lokalne władze trzeba udzielać pomocy i taką pomoc zadeklarował wicewojewoda.

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę