Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Idą burze

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW Zespół w Białymstoku ostrzega przez możliwymi burzami z gradem. Przewidywana wysokość opadów w czasie burz wyniesie od 10 do 20 mm, lokalnie może spaść nawet do 30 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni. Nawałnicą będzie towarzyszył silny wiatr do 70-80 km/h.

Jak podaje dyżurny synoptyk  A. Wołkowyski spodziewane skutki nawałnicy to zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, a nawet zagrożenie życia od uderzenia piorunów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę