Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek. 28-latek zginął pod wózkiem

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środowe popołudnie w miejscowości Bełda w gminie Rajgród. 28-latek został przygnieciony wózkiem widłowym którym woził torf. Na razie nie wiadomo jak doszło do śmiertelnego wypadku. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło  około godziny 17.00 na terenie jednej z firm w miejscowości Bełda. Jak informuje sierż. Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 28-latek wózkiem widłowym przewoził torf. W pewnym momencie maszyna najprawdopodobniej mocno się przechyliła. Chwilę później urządzenie przewróciło się przygniatając operatora. Mężczyzna zginął na miejscu. Odnaleźli go inni pracownicy zaniepokojeni jego długą nieobecnością.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę