Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Pijana mama...

Wczoraj wieczorem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie, że jedną z łomżyńskich ulic spaceruje pijana kobieta z dwójką małych dzieci. Niestety informacja okazała się prawdziwa. Po badaniu wyszło na jaw, że mama w sobie ma prawie 2,5 promila alkoholu.

Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, po otrzymaniu telefonicznej informacji o pijanej kobiecie spacerującej wieczorem z dwójka małych dzieci natychmiast na miejsce został wysłany patrol. Niestety informacja potwierdziła się. 37-letnią kobieta była pijana. W jej organizmie stwierdzono prawie 2,5 promila alkoholu. Mama została zatrzymana, a synowie - cztero i pięciolatek których prowadziła ulicą - trafili pod opiekę ojca.

Dzień wcześniej  policjanci z Zambrowa zostali poinformowani o pijanym tatusiu opiekującym córeczką... 39-latek, mając w organizmie 0,7 promila alkoholu, zajmował się 3,5-letnią córeczką. Dziewczynka została przekazana pod opiekę matki.

Obie sprawy mają znaleźć swój finał w sądach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę