Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Nie będziesz wzywała policjanta nadaremno...

Mieszkanka Zambrowa przed sądem ma się wytłumaczyć z wezwania policyjnego radiowozu. Jak podają policjanci 26-letnia kobieta wezwała policję tylko po to aby radiowozem przewieźli ją z jednej z podzambrowskich wsi do miasta. Otwierającym ze zdziwienia oczy i usta policjantom świadczyła, że nie ma pieniędzy na taksówkę i nie ma jak dostać się do domu.

Do zdarzenia doszło w środowy wieczór. Do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie zadzwoniła 26 letnia kobieta zażądała przyjazdu policji do jednej ze wsi koło Zambrowa. Nie chciała powiedzieć przez telefon co się dzieje. Jednak koniecznie nalegała aby przybył do niej policyjny patrol. Mundurowi pojechali pod wskazany adres. Na miejscu okazało się, że zgłaszająca wezwała radiowóz tylko dlatego żeby, policjanci podwieźli ją do Zambrowa. Oświadczyła, że nie ma pieniędzy na taksówkę i nie ma czym dostać się do domu. Za bezpodstawne wezwanie policji na interwencję odpowie przed sądem.

Przypomnijmy w styczniu zambrowscy policjanci informowali o młodym pijanym tatusiu, który Zażądał, aby mundurowi przyjechali i zaopiekowali się 1,5 roczna córeczką, bo on chciał iść na dyskotekę. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny ponad 1,5 promila alkoholu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę