Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Przybyło nam milionerów

Mimo kryzysu milionerów wokół nas jest coraz więcej. Tak przynajmniej wynika ze składanych zeznań podatkowych. W zeznaniach dotyczących ubiegłorocznych dochodów składanych w fiskusie aż 46 osób wykazało że zarobiło powyżej miliona. Kto zarobił najwięcej tego podać nie można, ale ciekawość niech zaspokoi informacja, że rekordzista w województwie podlaskim zarobił ponad 9 mln 81 tys zł.

W skali województwa podlaskiego urzędnicy fiskusa doliczyli się aż 307 milionerów.  Najwięcej takich osób było w Białymstoku i okolicach – 146. Na drugim miejscu w tym rankingu jest Łomża.  Tu mieszka ich 46, a w Suwałkach „tylko” 34.
Milionerów, mimo kryzysu, przybyło ostatnio zarówno w województwie podlaskim jak i w samej Łomży. Dochód powyżej 1 miliona złotych w 2007 roku w całym województwie wykazało 292, czyli teraz mamy ich o 15 więcej. W Łomży do grona milionerów w ubiegłym roku dołączyło 6 osób.  To niby dużo, ale rok wcześniej wzrost liczby naszych bogaczy było o wiele bardziej imponujący. O ile w rozliczeniach za 2006 roku tylko 20 podatników przyznało się do zarobienia więcej miliona złotych, to za 2007 rok takich śmiałków było już dwa razy więcej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę