Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Utonął ratując brata

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Ratując tonącego młodszego brata zniknął pod wodą. Dzisiaj znaleziono jego ciało. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w południe w miejscowości Kostry Podsętkowięta w powiecie wysokomazowieckim. 21-latek wraz z młodszym o rok bratem i kolegą odpoczywał nad rzeką Nurzec.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że mężczyźni siedzieli przy tamie. Postanowili popływać w spiętrzonej wodzie rzeki. W pewnym momencie 20-latek zaczął tonąć. Na ratunek ruszył jego starszy brat. Udało mu się odciągnąć tonącego w bezpieczne miejsce. Niestety sam zniknął pod wodą. Wczoraj bez skutku szukali go strażacy. Dzisiaj płetwonurkowie odnaleźli jego ciało.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę