Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Ryński objął Komendę

Inspektor Andrzej Ryński został nowym Komendantem Miejskim Policji w Łomży. W środę przed południem został wprowadzony do Komendy przez szefa wojewódzkiego policji. Ryński na tym stanowisku zastąpił Mirosława Rozumka, który tak jak wszyscy poprzedni łomżyńscy komendanci, przeszedł na emeryturę.

Nowy komendant za dwa tygodnie będzie miał 50 lat. Urodził się w Sosnowcu. Pierwsze policyjne kroki w swojej 28-letniej karierze stawiał w pionie prewencyjnym. Później był komendantem VI białostockiego komisariatu, a potem oficerem dyżurnym w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Następnie w tej samej jednostce był Zastępcą Naczelnika Sztabu. W kolejnym etapie służby był Komendantem Miejskim Policji w Suwałkach i ostatnio Komendantem Powiatowym Policji w Siemiatyczach. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Administracji Publicznej.
Komendant Ryński jest żonaty, ma syna i córkę. Jego hobby to wędkarstwo i historia.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę