Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Był cyrk... ukradli rower

W poniedziałek po południu w Zambrowie było przedstawienie cyrkowe. Prawie wszyscy się dobrze bawili... Jak się okazało nie wszystkim było jednak do śmiechu. Po występach cyrkowcy zgłosili policji kradzież ich specjalnego roweru cyrkowego.

Nie był to zwykły rower, lecz jak podaje w komunikacie policja specjalnie przystosowany do akrobacji cyrkowych. Złodziej ukradł rower, podczas przedstawienia. Srebrny jednoślad stał obok przyczepy campingowej jednej z artystek.
Teraz zambrowscy policjanci szukają roweru i złodzieja.
- Wszystkie osoby które widziały zdarzenie lub mogą udzieli informacji w tej sprawie proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie pod numerem telefonu 086 276 33 33 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub 112 – apeluje Monika Dąbrowska oficer prasowy KPP w Zambrowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę