Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Pijany wiózł rodzinę z wesela

Czterech pijanych kierowców zatrzymali w miniony weekend kolneńscy policjanci. Wśród nich był nieodpowiedzialny mężczyzna, który wiózł z wesela rodzinę. 46-letni kierowca opla, u którego alkomat wykazał ponad 2 promile, jechał z żoną i dwójką dzieci.

Łomżyńscy policjanci w weekend także zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym rekordzistą okazał się jadący volkswagenem 36-latek, który miał ponad 2,4 promile alkoholu w organizmie. Drugi nietrzeźwy to 62-letni rowerzysta, u którego badanie wykazało prawie 2 promile. Niewiele mniej miał 47-latek, który również poruszał się rowerem, a w jego przypadku alkomat pokazał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Na drogę wyjechał także 21-latek, kierujący audi, który „wydmuchał” prawie 1,5 promila.

Wszyscy zatrzymani za jazdę po alkoholu odpowiedzą przed sądem.

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę