Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Ciało w rzece

Zaskakującego odkrycia dokonali wędkarze łowiący ryby w Narwi w okolicy Niwkowa. Przy brzegu rzeki dostrzegli ludzkie zwłoki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ciało najprawdopodobniej należy 49-letniego Mieczysław G. Mieszkaniec Zambrowa zaginął kilka miesięcy temu.

Przypomnijmy 30 stycznia mieszkaniec Zambrowa wyjechał z domu białym oplem astrą. Trzy dni później jego samochód został odnaleziony w Wiźnie koło Łomży, gdzie zaginiony jeździł na ryby nad Narew. Od tamtej pory nikt go nie widział.
Teraz policjanci podejrzewają, że to właśnie jego ciało odnaleźli wędkarze. Zwłoki znajdowały się w wodzie niedaleko brzegu Narwi. Ciało denata wydobyto z wody i zabezpieczono do dalszych badań. Maja one potwierdzić jego personalia, a także przyczynić się do ustalenia przyczyn i okoliczności śmierci mężczyzny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę