Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Utrudnienia na Legionów

Kierowcy jadący Aleją Legionów muszą liczyć się z utrudnieniami. W okolicy dworca autobusowego – około godziny 14.00 - doszło do zderzenia trzech samochodów – dwóch osobówek i Tira. Ruch odbywa się tylko po jednym pasie ruchu w każdą ze stron.

Jedną osobę karetka pogotowia przewiozła do szpitala. Jak wyjaśnia Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy policji w Łomży, kobieta – pasażerka jednego z samochodów biorących udział w zderzeniu - była w ciąży i poczuła się słabiej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę