Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Rowerzysta zginął pod Zambrowem

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z 1 na 2 mają na krajowej ósemce w rejonie miejscowości w Gosie Małe w powiecie zambrowskim. Tuż przed północą rowerzysta, który chciał przejechać na drugą stronę drogi został śmiertelnie uderzony przez ciężarówkę.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu dróg. Ze wstępnych ustaleń wynika że najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i wjechał wprost pod nadjeżdżającą od strony Zambrowa ciężarówkę. W wyniku wypadku ranny został przewieziony do szpitala gdzie na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Litwinowi, który kierował ciężarowym Renault nic się nie stało.
Policjanci z Zambrowa ustalają okoliczności tragedii i tożsamość ofiary.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę