Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Karambol

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Pięć samochodów - w tym trzy tiry – uczestniczyły w wypadku jaki wczoraj wydarzył się na trasie Czyżew – Ciechanowiec. Mimo, że całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie szczęśliwie jednak nic poważnego się nie stało. Tylko jedna lekko ranna osoba trafiła do szpitala.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Jak relacjonuje młodszy aspirant Alicja Buczkowska, oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, jadący w kierunku Ciechanowca tir chcąc skręcić w lewo zatrzymał się, aby przepuścić nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówkę. Zaraz za nim czekały osobowy fiat i opel. Na stojące pojazdy najechał jadący za nimi kolejny tir. Samochody jak domino zderzały się ze sobą. Dodatkowo w wyniku uderzenia astra została wypchnięta na przeciwległy pas jezdni. Tam wpadła wprost pod jadącą ciężarówkę. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Szczęśliwie jednak nic poważnego się nie stało. Jedna lekko ranna osoba trafiła do szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierowców wykazało, że wszyscy byli trzeźwi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę