Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Ostatnia chwila na złożenie PIT-ów

Za spóźnienie się możemy zapłacić nawet 25520 zł grzywny. Tyle samo, plus odsetki, grozi tym wszystkim, którzy do północy nie przeleją na konta fiskusa należnych mu pieniędzy – czyli dopłaty do podatku dochodowego za ubiegły rok. Dziś 30 kwietnia, a więc ostatni dzień kampanii PIT-owej. Z danych Urzędu Skarbowego w Łomży wynikało, że na początku tygodnia, brakowało tu jeszcze około tysiąca rozliczeń.

Zarówno dziś jak i w ostatnich dniach urzędy skarbowe w całym kraju pracują do godziny 18.00. Gdyby ktoś się jednak w tym czasie nie wyrobił jest jeszcze możliwość wysłania zeznania podatkowego pocztą. Musi to być list polecony – wysłany do godz. 24.00 (liczy się data stempla pocztowego), a my jak oka w głowie  powinniśmy pilnować dowodu nadania przesyłki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę