Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Zdjęcie z 4lomza.pl w finale Grand Press Photo 2009

Główne zdjęcie
Zdjęcie Marka Maliszewskiego w finale Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Prasowej Grand Press Photo 2009.

Zdjęcie Marka Maliszewskiego (4lomza.pl), wykonane podczas koncertu „Mazowsze w Łomży, Łomża na Mazowszu”, znalazło się w finale Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Prasowej Grand Press Photo 2009. Do tegorocznego konkursu organizowanego przez „Press” zgłoszono blisko 4500 fotografii w pięciu kategoriach: Wydarzenia, Życie codzienne, Ludzie, Sport, Przyroda. Jury nominowało do finału we wszystkich kategoriach 47 fotografii pojedynczych i 15 fotoreportaży. Zwycięzców poznamy 14 maja. Zdjęcie Roku wybierze zwycięzca World Press Photo 2007 - Spencer Platt.

Konkurs Grand Press Photo organizowany jest od pięciu lat. To konkurs dla zawodowych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych, agencjach fotograficznych oraz freelancerów. W tej edycji konkurują fotografie wykonane między 1 kwietnia 2008 roku a 31 marca 2009 roku. Jak podają organizatorzy konkursu  najwięcej zdjęć napłynęło w kategoriach Życie Codzienne i Ludzie, zarówno pojedynczych, jak i fotoreportaży. Zdjęcia Marka Maliszewskiego, fotografa i współwydawcy 4lomza.pl, jest nominowane w kategorii Ludzie. 

Na finałowym posiedzeniu jury (Paweł Kopczyński (Reuters), Piotr Małecki (Napo Images), Chris Niedenthal i Piotr Wójcik („Gazeta Wyborcza")) z udziałem Spencera Platta, zostanie wybrane Zdjęcie Roku i zwycięzcy w poszczególnych kategoriach. Wszystkie finałowe zdjęcia trafią na pokonkursową wystawę, która zostanie otwarta 14 maja w warszawskiej Kinotece, zaraz po ogłoszeniu wyników.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę