Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Rolnicy wnioski piszą...

255 wniosków na „Modernizację gospodarstw rolnych” w ciągu dwóch dni złożyli przyjęły placówki Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z województwa podlaskiego. Wnioski te wykorzystują już około ¼ przyznanego limitu środków. W ramach tego działania z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na m.in. budowę lub przebudowę budynków, zakup maszyny i urządzeń w tym ciągników rolniczych można otrzymać nawet 300 tys zł dofinansowania.

W skali kraju do rozdziału jest 2,5 mld zł, z czego do województwa podlaskiego ma trafić 181 mln zł. Zgodnie z przewidywaniami choć pieniędzy jest dużo, to i tam najprawdopodobniej dla wszystkich chętnych i tak nie wystarczy. Stąd decyzja Agencji, że o tym który rolnik dostanie dofinansowanie zdecydować ma losowanie.
W województwie podlaskim we wtorek rolnicy złożyli 132 wnioski. Wczoraj było ich nieco mniej -  łącznie jest ich 255. Jak podaje Agencja wykorzystują one przyznany województwu limit środków w niespełna 25%.      

Przypomnijmy, że wnioski do działania na „Modernizacja gospodarstw rolnych” można składać do 28 kwietnia nie tylko w oddziałach regionalnych ARiMR ale także we wszystkich powiatowych biura agencji, a także wysyłać pocztą.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę