Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Wielkanoc z promilami

Dwudziestu pijanych kierowców zatrzymali w przedświąteczną sobotą i wielkanocną niedzielę policjanci z województwa podlaskiego. Niechlubnym rekordzistą jest 29-letni kierowca poloneza zatrzymany w Wielką Sobotę w Łomży na ulicy Sikorskiego. Badanie alkomatem wykazało u niego 3.2 promila.

Nie wiele mniej, bo 2.8 promila miał kierowca opla, którego zatrzymali policjanci niedaleko Nurca Stacji. Mundurowi ustalili, że 32-latek ma do przyszłego roku sądownie orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów, właśnie za jazdę pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze z Dąbrowy Białostockiej zatrzymali z kolei 34-letnią rowerzystkę. W jej przypadku alkomat wskazał blisko 2.3 promila. Wszyscy kierowcy za swoja nieodpowiedzialną jazdę odpowiedzą przed sądem.
Do końca trwających świąt podlascy policjanci w trakcie drogowych kontroli będą zwracali szczególna uwagę na trzeźwość kierowców.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę