Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Chciał „przeskoczyć” przez Legionów... nie udało się

W południe, przez kilkadziesiąt minut, utrudniony był ruch w centrum Łomży. Wszystko za sprawą wypadku do którego doszło na skrzyżowaniu Alei Legionów z ulicami Kopernika i Dmowskiego. Kierowca audi chciał „przeskoczyć” przez Legionów, ale mu się nie udało. Uderzył w niego rozpędzony peugeot. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, do wypadku doszło tuż przed godziną 13.00. Kierowca audi chciał przejechać z ulicy Dmowskiego w Kopernika. Aby to zrobić trzeba „przebić” się przez  zazwyczaj zatłoczoną Aleję Legionów. Niestety tym razem ta sztuka się nie powiodła. W przejeżdżające audi uderzył rozpędzony peugeot. Pasażerka z audi trafiła do szpitala. Rozbite samochody skutecznie sparaliżowany ruch w centrum miasta.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę