Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Ciężarówka na tytoń...

Główne zdjęcie
fot. Izba Celna w Białymstoku

Ciągnik siodłowy naszpikowany tytoniową kontrabandą ujawnili w Stawiskach celnicy ze specjalne Grupy Mobilnej w Budzisku pełniących służbę na drogach regionu. Samochód jechał bez naczepy, co dodatkowo zaciekawiło celników. W trakcie kontroli papierosy znaleziono m.in. w jednym ze zbiorników paliwa.

Okazało się, że kierowca samochodu – 26-letni mieszkaniec Sejn przemycał aż 16 tysięcy paczek papierosów. Były one ukryte w jednym ze zbiorników paliwa oraz w podwójnym dachu kabiny. Paczki papierosów oczywiście nie miały polskich znaków akcyzy, a wartość znaleziska celnicy oszacowali na 130 tys. złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę