Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Trzecia osoba rozpoczęła głodówkę w Ruch-u

Zgodnie z zapowiedziami pracownicy łomżyńskiego Zespołu Ruch S.A. zaostrzyli protest. Dziś rano do głodującej od wczoraj dwójki pracowników dołączyła trzecia osoba. Pracownicy łomżyńskiego Ruchu głodują protestując w ten sposób przeciwko planom przyłączenia ich zespołu do placówki w Ostrołęce. W ich ocenie cała operacja skończy się zwolnieniami z pracy. Wczoraj wieczorem protestujący wystosowali także specjalny apel do premiera Donalda Tuska, który dziś do jego kancelarii ma dostarczyć poseł Lech Kołakowski.

Protest głodowy w łomżyńskim Ruch-u rozpoczął się wczoraj rano. Po południu do protestujących  szef mazowieckiego oddziału Ruch-u Krzysztof Szymański, ale rozmowy nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.  Pracownicy domagają się przede wszystkim wycofania planów połączenia zespołów w Łomży i Ostrołęce i likwidacji struktur firmy w Łomży. Chcą także aby dziś spotkanie z protestującymi do Łomży przyjechało dwóch członków zarządu Ruch-u.
Związkowcy grożą, że jeśli ich postulaty nie zostaną spełnione protest zostanie jeszcze bardziej zaostrzony.

W łomżyńskim zespole Ruch zatrudnione są 22 osoby, ale stale współpracuje z nim niemal drugie tyle. Ci wszyscy ludzie obawiają się, że tracą pracę, a o nową będzie niezwykle trudno.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę