Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Spłonęła stodoła sióstr benedyktynek

Główne zdjęcie
fot. Leszek "Lesio" Wiśniewski

Kilka godzin trwało gaszenia pożaru, a następnie dogaszania ognia jaki strawił stodołę Panien benedyktynek przy ul Dwornej w Łomży. Wydobywający się ogień z oddalonej o kilkadziesiąt metrów od zabudowań klasztornych stodoły zauważono przed godziną 17-nastą w sobotę. Nim przyjechali strażacy płomienie ognia objęły cały dach budynku. Poza trzema drużynami Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych Państwowej Straży Pożarnej z Łomży w gaszeniu stodoły uczestniczyli także strażacy ochotnicy m.in.: z Konarzyc, Kupisk i Kalinowa.

Na razie strat nie oszacowano – na pewno będą znaczne. Strażacy pożar określili jako średni. Na razie nie wiadomo co było przyczyna pożaru. Póki co nie można wykluczyć także podpalenia. Tym bardziej, że zaledwie kilka dni wcześniej płonęło poddasze opuszczonego domu znajdującego się zaledwie o kilkadziesiąt metrów dalej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę