Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Moto i paralotnie nad Łomżą

Już po raz szósty na błoniach nad Narwią pomiędzy łomżyńskimi mostami zmagają się najlepsi piloci motolotni, paralotni i samolotów ultralekkich w Polsce. W sobotę po południu rozpoczęły się tu VI Mikrolotowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego "KONTAKTY 2004". Dwudniową imprezę połączono z festynem zorganizowanym z okazji Roku Żubra przez białostocki browar produkujący piwo o tej właśnie nazwie.

W tym roku mija 75 lat od podjęcia pierwszych starań o restytucję żubra na ziemiach polskich. Z tej okazji Białowieski Park Narodowy ustanowił rok 2004 „Rokiem Żubra”.

więcej o roku Żubra
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę