Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

„Papieskie” stypendia dla zdolnych

Blisko 100 tys złotych podzieliła Komisja Stypendialna Papieskiego Dzieła Nowego Tysiąclecia Diecezji Łomżyńskiej na stypendia dla ubogiej ale zdolnej młodzieży. Pieniądze pochodziły w całości z ofiar złożonych do puszek w trakcie Dnia Papieskiego, który był obchodzony 12 października 2008 r. papieskie stypendia w tym roku otrzyma 106 osób.

Papieskie Dzieło Nowego Tysiąclecia Diecezji Łomżyńskiej w 2000 roku założył biskup łomżyński Stanisław Stefanek. Od tamtego czasu komisja stypendialna przyznaje co roku ponad 100 stypendiów dla młodzieży z trzech typów szkół – gimnazjów, liceów i szkół wyższych. Na pomoc mogą liczyć osoby pochodzące z ubogich rodzin, ale osiągające bardzo dobre wyniki w nauce. W tym roku kwota którą podzielono na stypendia wyniosła 97 982 zł.
Wręczenie stypendiów, połączone z Dniem Skupienia dla stypendystów, odbędzie się w sobotę 21 lutego 2009 r. w Łomży. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę