Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wiosną powstanie “stadion” lekkoatletyczny przy “dziewiątce”

Tak twierdzi Sławomir Zgrzywa. Radny Sejmiku Województwa Podlaskiego powiedział w Rozmowie Dnia Radia Nadzieja, że SM “Perspektywa” wystąpiła do władz województwa o dofinansowanie budowy przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży prawdziwego dużego boiska lekkoatletycznego. Zdaniem Zgrzywy “Perspektywa” pieniądze na budowę dostanie i co ciekawe będzie to precedens w skali kraju.

Do tej pory o pieniądze ze specjalnego funduszu na rozbudowę obiektów sportowych występowały tylko władze samorządów. Zarząd SM “Perspektywa” postanowił złamać ten “monopol” i sam – bez pośrednictwa władz miasta – zwrócił się do władz województwa podlaskiego o dofinansowanie budowy boiska lekkoatletycznego.
Zarówno prawnicy w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku, jak i w ministerstwach w Warszawie nie dopatrzyli się aby przepisy prawa zabraniały innym podmiotom niż samorządy występowanie o fundusze pochodzące z Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu.
Zdaniem Zgrzywy decyzja o przyznaniu pieniędzy dl SM "Pesspektywa" zapadnie jeszce w tym roku, a budowa boiska lekkoatletycznego przy SP nr 9 ruszy wiosną przyszłego roku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę