Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Nowy naczelnik oświaty na nowy rok szkolny

Małgorzata Sawicka-Kujawa – logopeda, były pracownik Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży została nowym naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego. Dziś nowy naczelnik ma zostać wprowadzona do ratusza.

Przypomnijmy w ubiegły tygodniu nie udał się konkurs na naczelnika łomzyńskiej oświaty. Zgłosił się tylko jeden kandydat...
Dodajmy, że Małgorzata Sawicka-Kujawa w ROK-u zajmowała się m.in. organizawaniem konkursów recytatorskich, wcześniej prowadziła grupy teatralne.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę