Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości na swoim

Główne zdjęcie
Budynek PWSIiP w Łomży

Radni Sejmiku Województwa Podlaskiego zdecydowali się przekazać w postaci darowizny działkę wraz z budynkiem przy ul. Poznańskiej w Łomży Państwowej Wyższej Szkołe Informatyki i Przedsiębiorczości. Zgodnie z uchwałą działka może być wykorzystana wyłącznie w celach statutowych szkoły.

Biurowiec przy ul. Poznańskiej 141 jest siedzibą publicznej szkoły wyższej w Łomży zgodnie z rozporządzeniem powołującym PWSIiP i praktycznie od chwili powołania uczelni właśnie tu prowadzona jest do niej rekrutacja.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę