Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.powiatlomzynski.pl

Podpisanie umowy spółki pod nazwą „Łomżyński Fundusz Poręczeń Kredytowych”

Z inicjatywy samorządów z podregionu łomżyńskiego w dniu 26 sierpnia 2004 roku została zawarta umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Łomżyński Fundusz Poręczeń Kredytowych. Celem działania Spółki jest wspieranie rozwoju małych i średnich przedsiębiorców poprzez ułatwianie im dostępu do finansowania dłużnego w drodze udzielania poręczeń zaciąganych przez nich kredytów i pożyczek.


Do spółki weszło 7siedem samorządów, w tym: samorząd województwa podlaskiego, miasto Łomża, powiat łomżyński, oraz gminy: Piątnica, Zbójna, Miastkowo i Śniadowo. Deklarację przystąpienia do spółki złożyły jeszcze 3 samorządy, które przystąpią do spółki w terminie późniejszym.

Kapitał początkowy spółki wynosi 715.000 zł, zaś docelowy 4.000.000 zł po zasileniu kapitałowym przez Bank Gospodarstwa Krajowego i fundusze strukturalne Unii Europejskiej.

Walne Zgromadzenie Wspólników na swoim pierwszym posiedzeniu wybrało na Pełnomocnika Spółki – Pana dr Zbigniewa Piotrowskiego, upoważniając go do załatwienia spraw formalno-prawnych związanych z rejestracją i organizacją spółki.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę