Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Ostrzeżenie o burzach i przelotnych opadach deszczu!

IMGW Biuro Prognoz w Białymstoku informuje, że w nocy z 29 na 30.08.2004. a także w ciągu dnia 30.8.2004. oraz w nocy z 30 na 31.08. i jeszcze w godz. przedpołudniowych 31.08. w woj. warmińsko-mazurskim i podlaskim będą występowały burze, lokalnie gwałtowne z przelotnymi opadami deszczu, które także lokalnie mogą być dość intensywne.

W czasie burz będzie wiał silny porywisty wiatr, w porywach do ok. 15 - 20 m/s, który może powodować zniszczenia m.in. w drzewostanie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę