Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nowe ulice Łomży

Główne zdjęcie
Układ ulic na oś. Zawady Przedmieście

Na czwartkowej sesji radni miasta nazwali bezimienne dotychczas ulice na osiedlu „Zawady Przedmieście”. Po ich decyzji Łomży przybędzie np. ulica Chmielna. W sumie nazwano dziewięć ulic. Trzy z nich są jeszcze w planach, ale przy sześciu od wielu lat budowane są domy (czerwone na planie). Główne ulica tego osiedla to Szosa do Mężenina (nazwa wskazuje która to ulica), Wiosenna (biegnąca od ulicy Przykoszarowej na Zawady) i ul. Zawady Przedmieście (równoległa do Szosy do Mężenina). Pozostałe ulice: Tęczowa, Chmielna i Działkowa, są znacznie krótsze i mniej ważne komunikacyjnie.

Radni postanowili nazwać też ulice których jeszcze nie ma, ale które maja tu zostać wybudowane. Ulice Żytnia, Jesienna i Bieliczna (na planie niebieskie) mają uporządkować układ komunikacyjny samego środka tego osiedla.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę