Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Księgowa jakich mało...

Małgorzata Cymek z Łomży zajęła czwarte miejsce w jubileuszowym 10. ogólnopolskim konkursie Księgowy Roku 2008. Brali w nim udział dyrektorzy finansowi, księgowi i biegli rewidenci z całej Polski. Do półfinału w tym roku zakwalifikowały się 53 osoby. Najlepszy z nich - Andrzej Stempak z Kęt - poza prestiżowym tytułem zdobył także 28 tys zł. Małgorzata Cymek musiała zadowolić się wyróżnieniem i satysfakcją, że niewielu jest równie dobrych księgowych jak ona.

Konkurs Księgowy Roku organizowany jest od 10 lat z myślą o wszystkich zainteresowanych i związanych z rachunkowością i finansami. Jury Konkursu wybiera Księgowego Roku, 16 Najlepszych Księgowych Województw oraz laureata edycji studenckiej. W kilku poprzednich edycjach do finału konkursu dochodziła inna łomżyńska księgowa - Wiesława Załuska.  

Organizatorami przedsięwzięcia są firma Sage Symfonia, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz INFOR PL SA.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę