Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pijani kierowcy na podlaskich drogach

W minionym tygodniu (od 16 do 22 sierpnia) podlascy policjanci zatrzymali 161 pijanych kierowców. Wśród nich było między innymi 86 bezrobotnych, 35 rolników, 8 rencistów i emerytów oraz 5 uczniów i tylu samo zawodowych kierowców. Swoistym rekordzistą okazał 26-letni mechanik z Siemiatycz. W miniony czwartek późnym wieczorem kierując swoim oplem miał w wydychanym powietrzu prawie 4 promile alkoholu.


W 2003 roku na drogach naszego województwa policjanci zatrzymali 7591 nietrzeźwych kierowców. W tym roku jest ich już 5094.
Policjanci zapowiadają, że jeszcze bardziej skutecznie będą eliminować z ruchu osoby jeżdżące na „dwóch gazach”.

kom. Jacek Dobrzyński

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę