Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Tragiczne wypadki w podlaskiem

Wczoraj na drogach województwa podlaskiego wydarzyły się dwa tragiczne w skutkach wypadki drogowe. Do pierwszego z nich doszło godzinie 17:15 w gminie Janów na drodze żwirowej pomiędzy wsiami Krasne i Cieśniski Wielkie. Drugi zdarzył się kilka godzin później niedaleko wsi Rudniki na drodze Białystok – Łomża. 50-letni kierowca lanosa uderzył w tył nieoświetlonej przyczepy ciągnionej przez rolniczy traktor.

28-letnia kobieta kierując bez uprawnień oplem kadetem po zakończeniu prac polowych wracała do domu. W aucie razem z nią jechały jej dzieci – 5-letni syn i 9-letnia córeczka. W pewnym momencie w odległości około 1 kilometra od domu, najprawdopodobniej podczas wymijania z jadącym z przeciwka traktorem, matka straciła panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z drogi i zaczął „koziołkować”. W czasie dachowania z opla powypadały dzieci. W wyniku wypadku rodzeństwo zginęło na miejscu. Kobieta z ogólnymi obrażeniami ciała w silnym szoku została przewieziona do szpitala. Pięć godzin później niedaleko wsi Rudniki na drodze Białystok – Łomża 50-letni kierowca lanosa uderzył w tył nieoświetlonej przyczepy ciągnionej przez rolniczy traktor. Po zderzeniu auto zjechało na przeciwny pas ruchu i czołowo uderzyło w nadjeżdżającą scanię. W wyniku doznanych obrażeń kierowca lanosa i podróżująca z nim 57-letnia kobieta zginęli na miejscu.

Policja radzi!!!
Z policyjnych ustaleń wynika, że gdyby w pierwszym z wypadków dzieci jechały przypięte pasami bezpieczeństwa w przystosowanych do tego fotelikach z pewnością skutki zdarzenia byłyby mniej tragiczne. Dlatego też apelujemy do rodziców, by nawet na krótkich odcinkach drogi bardziej dbali o bezpieczeństwo swoich dzieci.kom. Jacek Dobrzyński

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę