Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wizyta Wiceministra Włodkowskiego w Augustowie

Wiceminister Edukacji Narodowej Zbigniew Włodkowski wraz z Wicewojewodą podlaskim Wojciechem Dzierzgowskim w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego gościli w Augustowskim Centrum Edukacyjnym.

  W obecnym kształcie powstała w 2002 r. i jest największą placówką edukacyjną w Augustowie. W ACE funkcjonują szkoły ponadgimnazjalne (liceum profilowane, technikum, zasadnicza szkoła zawodowa), szkoła policealna, Centrum Kształcenia Ustawicznego, w ramach którego funkcjonują szkoły dla dorosłych, Ośrodek Doskonalenia i Dokształcania Zawodowego, Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oraz Powiatowy Ośrodek Informacji Naukowej i Zawodowej. Obecnie w naszej szkole uczy się około 1300 uczniów, którzy kształcą się w różnych zawodach oraz pracuje osiemdziesięciu nauczycieli.
        Wśród zaproszonych gości pojawili się lokalni samorządowcy, co umożliwiło rozmowy nt. kondycji oświaty na terenie miasta Augustów oraz powiatu augustowskiego. 

inf. na podstawie PUW


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę